Aktualności z roku 2026

Szkolna wycieczka do Łodzi za nami
👤 Tomasz Bąk

Szkolna wycieczka do Łodzi za nami

Uczniowie klas 2a LO, 2b LO, 2a T, 2b T oraz 4b T byli na wycieczce w Łodzi. Podczas pobytu odwiedzili zoo (Orientarium) ze zjawiskowym tunelem oceanicznym, zwiedzili teren dawnego getta łódzki...

Czytaj więcej →
Wycieczka szkolna do Rzeszowa
👤 Administrator

Wycieczka szkolna do Rzeszowa

W wycieczce do Rzeszowa wzięło udział 43 uczniów z klas 1bT (technik informatyk, technik programista) oraz 1bLO. Wyjazd był okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz aktywnego...

Czytaj więcej →